Sen Benimsin 6. Bölüm izle Tek Parça !! 26 Temmuz 2015 #SenBenimsin


Sen Benimsin 6. Bölüm Özeti: Fox Tv'nin Fenomen Dizisi Sen benimsin Yaz Sezon Dizisi Olarak Büyük Beğeni Toplayacağı Gözüküyor Sen Benimsin 6. Bölüm izle 26 Temmuz 2015'te Fox Tv'de izleyenleri ile Kaldığı yerden 6. Bölşüm ile Devam Ediyor.

Sen Benimsin 6. Bölüm izle,Sen Benimsin Son Bölüm izle,Sen Benimsin 6. Bölüm Tek Parça izle,Sen Benimsin 6. Bölüm Fragman izle,Sen Benimsin 26 Temmuz 2015 izle,Sen Benimsin 6. Bölüm Full Hd izle

Yenilmezler’in küçük oğlu Ejder okulunu, askerliğini bitirir ve Bursa’ya ana ocağına döner. Döndüğü ilk gece Bursa’ya konser vermek için gelen yetenekli piyanist Nağme’yle bir kaza sonucu karşılaşır.

Gözlerini hastanede açan iki genç birbirlerine deli divane aşık olurlar. Ailelerin onlar için hazırladığı geleceği bir kenara atıp yıldırım nikahıyla evlenirler. Bilmediği bir dünyanın içine giren Nağme, mutlu bir yuva beklerken istenmeyen gelin olur. üstüne üstlük Ejder’in geçmişine ait birtakım gerçekler bu evliliğin önünde engeldir.

Nağme, ne kadar aşırı severse sevsin bu evde mesut olmayacağına karar verir, Ejder’i terk eder. fakat gitmek öyle kolay değildir, diğer birinin hayatını kurtarmak için bu eve geri dönmesi gerekebilir.Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.