İki Dünya Arasında 654. Bolum izle Tek Parça Yeni !! 04 Haziran 2015


iki Dünya Arasında 654. Bölüm Özeti: Sanal alemde çok fazla konuşulan yerli diziler içinde gelmesi nedeniyle İki Dünya Arasında tv dizisini takipçilerimiz için bir hayli inceledik. İki Dünya Arasında 654. bölüm 04-06-2015 akşamı sevenlerini televizyon başına toplayacak her zaman olduğu gibi. yahoo'da genelde girilen arama kelimeleri şu şekildedir İki Dünya Arasında 654. bölüm Hd izle İki Dünya Arasında de bu hafta oldukça hareketli sahneler olacak.

İki Dünya Arasında 654. Bölüm internetten izle 04-06-2015,İki Dünya Arasında 654. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 654. Bölüm Hemen seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 654. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 654. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 654. Bölüm Hemen izle,İki Dünya Arasında 654. Bölüm Donmadan izle,İki Dünya Arasında 654. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 654. Bölüm izle

yeni bölüm yeni fragmanı epey bir hareketli gözüküyor. İki Dünya Arasında geride bıraktığımız bölümünde bir hayli ses getirdi. Seyircisi Sürekli artan Televizyon dizisi İki Dünya Arasında 654. bölümü ile 04-06-2015 akşamı tüm seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. seyrettikten sonra bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.