Bedel 20. Bölüm izle Tek Parça Yeni !! 18 Haziran 2015 #Bedel


Bedel 20. Bölüm Özeti: Atv'nin Heyecanlı Dizisi Yeni Bölüm ile Haftaya Bomba Gibi Patlayacak Bir Bölüm ile Giriş Yapacağı Gözüküyor.Görülüşe Bakılırsa Bedel Yeni Bölüm ile 18 Haziran 2015'te 20. Bölüm ile Atv'de Kaldığı Yerden Heyecanlı Bir Bölüm ile Devam Ediyor.

Bedel 20. Bölüm Full Hd izle 18-06-2015,Bedel 20. Bölüm Hemen izle,Bedel 20. Bölüm Tek Parça HD seyret,Bedel son bolum izle,Bedel 20. Bölüm Full izle,Bedel 20. Bölüm Donmadan izle,Bedel 20. Bölüm Donmadan izle,Bedel 20. Bölüm Takılmadan izle,Bedel 20. Bölüm izle ,Bedel 20. Bölüm izle

bu hafta son fragmanı bir hayli güzel geldi. Bedel en son bölümüyle bir hayli ses getirdi. Seyircisi devamlı artan Televizyon dizisi Bedel 20. bölümüyle 18-06-2015 ardından da eski sevenlerine merhaba diyecek. Bölümü bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Konusu : Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip güzeller güzeli karısını kumarda öne süren Vedat'ın ve böylesi bir aşağılanmanın acısıyla, unutamadığı aşkı arasında kalan Begüm'ün çarpıcı öyküsü... Birbirlerine "kardeş" olmak yerine "düşman" olmayı tercih eden iki adamın bir kadının aşkı için yaptıkları ölümüne mücadele, geçmişin karanlık sırlarının ortaya çıkmasına neden olacak, sadece kendilerinin değil, etraflarındaki herkesin hayatını derinden etkileyecektir.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.