Ütopya 29 Mayıs izle Yeni Bölüm Tam izle 29 Mayıs 2015 #Ütopya


Ütopya 29 Mayıs Özeti: Tv8'in Sunduğu Heyecan Dolu Program Ütopya 29 Mayıs 2015'te Heyecana Kaldığı Yerden Devam Ediyor.Yeni Bölüm'de Neler Olacak Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.

Ütopya 29 Mayıs 2015 Tek Parça izle,Ütopya Yeni Bölüm izle,Ütopya 29.05.2015 izle,Ütopya 29 Mayıs izle,Ütopya Son Bölüm izle,Ütopya Panorama Full 29 Mayıs izle

Geçtiğimiz günlerde halkın huzuruna çıkan 3 adaydan Burcu ve Dilay isimlerindeki yarışmacı adayları oylamayı önde bitirerek Ütopya'ya giriş yapabilme hakkı kazandılar. Burcu ve Dilay bir süre yarışmacılarla zaman geçirdikten sonra bir kez daha oylamaya çıkacaklar. Bu sefer de onlar için oyu kullanacak kişiler Ütopya halkı olacak.

 Oylamada daha fazla oy alan aday Ütopya yarışmacısı olarak yarışmaya devam ederken, az oy alan aday ise Ütopya'ya ve hayallerine veda edecek. Eğer oylamada eşitlik sağlanırsa adaylar bir kez daha halkın huzuruna çıkacak.

Labels: , , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.