Unutma Beni 1495. Bölüm izle Yam Bölüm Yeni !! 27 Mayıs 2015


Unutma Beni 1495. Bölüm Özeti: Unutma Beni 1495. Bölüm Youtube izle 27-05-2015,Unutma Beni 1495. Bölüm Full Tek Parça izle,Unutma Beni 1495. Bölüm Donmadan seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1495. Bölüm internetten izle,Unutma Beni 1495. Bölüm Full Hd izle,Unutma Beni 1495. Bölüm internetten izle,Unutma Beni 1495. Bölüm Tek Parça HD izle,Unutma Beni 1495. Bölüm izle ,Unutma Beni 1495. Bölüm izle

Sosyal Medyada en fazla aratılan dizilerimiz arasında geldiği için Unutma Beni televizyon dizisini sizler için detaylı sorguladık. Unutma Beni 1495. bölümü ile 27-05-2015 tarihinde izleyicisini ekran karşısına toplayacak daima olduğu gibi. Google'de genellikle yapılan arama kelimeleri şu şekildedir Unutma Beni 1495. bölüm Unutma Beni de bu bölümde baya iddialı sahneler olacak.

son bölüm ilk fragmanı baya hareketli gözüküyor. Unutma Beni geçen bölümünde bir hayli yankı uyandırdı. Takipçisi her hafta artan yerli dizi Unutma Beni 1495. bölümüyle 27-05-2015 akşamında yeni ve eski seyircilerine hoş vakit geçirecek. takip ediyoranız bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.