Kertenkele 32. Bölüm izle Tek Parça Full izle 06 Haziran 2015 #Kertenkele


Kertenkele 32. Bölüm Özeti: Atv'nin fenomen Dizilerinden Kertenkelede Bu Hafta Duygusal anların Yaşnacağı Gözüküyor.Kertenkele Artık Zehra'nın Başının Derde Girmesinden Korktuğu için Evden Ayrılmak ister Fakat Zehra Kertenkele'nin Gerçek Yüzünü Tanıdıktan Sonra Ondan Hiç Ayrılmak istemez.Kertenkele Evden Giderken Zehra Gerçek ismi ile Seslenince Olan Olur Bakalım Kertenkele 32. Bölüm'de Daha Neler Olacak?

Kertenkele 32. Bölüm Full Hd izle 06-06-2015,Kertenkele 32. Bölüm Takılmadan izle,Kertenkele 32. Bölüm Hemen seyret,Kertenkele son bolum izle,Kertenkele 32. Bölüm Full izle,Kertenkele 32. Bölüm internetten izle,Kertenkele 32. Bölüm Takılmadan izle,Kertenkele 32. Bölüm Full izle,Kertenkele 32. Bölüm izle ,Kertenkele 32. Bölüm izle

Konusu :
Kertenkele Dizisi" fazla maliyet istemeden ATV kanlının bir iç yapımı olarak ekranlara gelecek. Kertenkele rolü ise tanıdık bir yüze ait Timur Acar karşımıza bir hırsız olarak çıkacak. Kertenkele Dizisi Konusu ise şu şekilde ; Profesyonel bir hırsız olan Kertenkele sürekli suç işler ve peşine düşen komiser ise Erdinç Gülener olacak. Kertenkele yine kaçarken bir köye sığınır ve onu imam sanan köylüye uyarak bu rolü sürdürür.
Sahte imam olarak dizide gözüken Kertenkele bir kıza aşık olur aşık olduğu için mecburen bu köyde kalmaya devam eden Kertenkele eski hayatına mı dönecek yoksa sevdiği uğruna yaptığı rolü sürdürecek mi? Komiser ile olan kovalamaca nasıl gelişecek ? Kertenkele Dizisi kadrosunda Timur Acar ve Erdinç Gülener haricinde Şemsi İnkaya Sinan Çalışkan ve Umut Oğuz'da rol alacak. Bu ay içerisinde başlamasını beklediğimiz yapım bizleri komedi ve gülmek için ekran başına davet ediyor.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.