Karagül 85. Bolum izle Tek Part Son !! 22 Mayıs 2015 #Karagül

Karagül 85. Bölüm Özeti: Yine Heyecan Yine Gerilim Dolu Bir Bölüm ile Karagül Dizisi 22 Mayıs 2015'te 85. Bölüm ile Fanları ile Buluşmaya devam Ediyor.Bakalım Yeni Bölüm'de eler Olacak?

Karagül 85. Bölüm Full Hd Online izle,KaraGül Son Bölüm izle,Karagül Yeni Bölüm Tek Part izle,Karagül 22 Mayıs izle,Karagül 85. Bölüm izle,Karagül 22. Bolum Youtube izle,Karagül 85. Bölüm Tek Parça izle

FOX TV ekranlarının azami izlenen ve en iyi beğenilenfenomen reyting rekortmeni dizisi Karagül 85. Bölümüyle yine çok aşırı iddialıgeliyor.Karagül 85. Bölüm ile izleyicileri her hafta bulunduğu bu gibi bu haftadaekran başına kilitleyecek.Karagül 85. Bölümde Kendal kurtulacak mı? Hamınağalığını duyuru eden özlem konağın altını üstüne getirmiş vaziyette! Karagül 85.Bölümde Kenan’ın planları alt üst olur.Kendal’in kurtulmak için bocaladığı ve yardımına Hızır benzeri yetişen sürpriz ismin kim olduğu ise büyük bir merakkonusu olmuştur.

Sırra kadem basan ve kaçmayı başaran Kendal’in imdadına yetişenisim bu hafta bellei olacak.Kenan ise kEndal ‘in kaçısıyla adeta deliye dönerve ortalığı toza dumana tren   FOXun fenomen reyting rekortmeni dizisi Karagül 85. Bölüm ilebomba benzeri geliyor.Karagül yine her hafta olduğu bu gibi bu cumada yine çokiddialı bir bölümle bomba bu gibi geliyor.

Karagül 85. Bölümde işler iyicekarışır.Karagül 85. Bölümde Kendal kaçmayı başarır ve Kenan deliyedöner.Konakta ise işler iyice karışır Konak iyice karışır ve Hanımağalını ilaneden hasret ise yoğun şekilde büyük bir tepki toplar.Karagül son bölüm 85. Bölüm ilebu akşam 20.30 da FOX TV ekranlarında olacak. iyi seyirler...Labels: , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.