Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm izle Son Bölüm Yeni !! 19 Mayıs 2015


Kaderimin Yazıldığı Gün 30. BolumKaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Özeti: Sanal alemde çok fazla fenomeni olan türk dizileri arasında geldiğinden dolayı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisini ziyaretçilerimiz için etraflıca inceledik. Kaderimin Yazıldığı Gün 30. bölümüyle 19-05-2015 te sevenlerini televizyon başına alacak daima olan bu. yahoo'da genellikle girilen arama kelimeleri bu şekilde olur Kaderimin Yazıldığı Gün 30. bölüm Hd izle Kaderimin Yazıldığı Gün de bu hafta epeyce güzel olacak.

son bölüm fragmanı oldukça ilginç olacak gibi. Kaderimin Yazıldığı Gün en son bölümüyle oldukça kendinden söz ettirdi. Takipçisi Sürekli artan Televizyon dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 30. bölüm 19-05-2015 akşamı eski fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Sizde seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Tek Parça HD izle 19-05-2015,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Youtube izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Full seyret,Kaderimin Yazıldığı Gün son bolum izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Donmadan izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Youtube izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm internetten izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm internetten izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm izle ,Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm izle

Konusu : Star TV Yeni Dizilerinden Kaderimin Yazıldığı Gün 14 Ekim 2014 Saat 20:30’da Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor. Ulaş İnanç’ın Yöneteceği Dizide Birbirinden Ünlü Oyuncular Rol Alacak. Özcan Deniz’in Bölüm Başı 96 Bin TL Alacağı Konuşulan Dizide Taşıyıcı Annelik Konusu Anlatılacak. Dizide Tarım İşçisi Genç Bir Kız ile Antakyalı Varlıklı çiftçi ailelerinden Yörükhan Ailesinin Kesişen Yolları ve Fırtınalı Hikayesi Anlatılıyor.
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Antakya’da Çekiliyor. Çocuğu Olmayan Bir Çift Çocuk Sahibi Olabilmek İçin Her Şeyi Göze Almıştır. Hatice Şendil Güçlü Kadın Dila Hanım Karakterindeki Başarısından Sonra Şimdi Masun Bir Genç Kız Elif Rolüyle İzleyici Karşısına Çıkıyor.
Özcan Deniz Yörükhan Ailesinden Kahraman Yörükhan Rolünde:
Yörükhan Ailesinin En Güçlü Ferdi. Babasının Yaşlanması Üzerine Yönetimi Devralmış, Karısı Defneyle Mutlu Bir Evliliği Olan, Karısının Çocuk İsteğine Cevap Verememiş, Ama Baba Olmak İçin Can Atan Biri.
Begüm Kütük Özcan Denizin Eşi Defne Rolünde:
Özcan Denizin Karısı Rolünde. Yıllar Önce Bir Trafik Kazası Geçirir Ve Çocuğunu Düşürür, Artık Bir Daha Anne Olamayacaktır. Çocuk Sahibi Olmak İçin Her Şeyi Yapamaya Hazırdır.
Hatice Şendil Sıradan Bir Tarım İşçisi Ailenin Kızı Elif Rolünde (Hatice Şendil Dizi İçin Tam 10 Kilo Verdi):
Antakya’da Tarım İşçisi Bir Ailenin Güzel Kızı. Ailesi Onu Maksut’la Evlendirmek İster Ancak Elif Kabul Etmez. Elif Kendisi Asla Düşünemeyeceği Olayların İçinde Bulacak, Kader Ağlarını Elif’in Üzerine Örecek.
Gülber İleri Kerem Rolünde:
Özcan Denizin Canlandırdığı Kahraman Karakterinin Ablası Meryem’in Oğlu Rolünde.Dayısı Kahraman’ın Sözünden Çıkmayan, Güzel Elif’e Olan Aşkı Onu Biricik Dayısıyla Karşı Karşıya Getirecek.
Dizinin Kadrosuna Son Olarak Yasak Dizisinde Rol Alan Gürbey İleri Dahil Oldu, Gülbey İleri Dizide Özcan Deniz’in Yeğeni Rolüyle Karşımıza Gelecek. Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde İki Kadın Arasında Kalmış Bir Adamı Canlandıracak.
Kaderimin Yazıldığı Gün Oyuncuları:
Özcan Deniz (Kahraman Yörükhan Karakteri)
Begün Kütük (Özcan Denizin Eşi Defne Karakteri)
Hatice Şendil (Elif Karakteri)
Dilan Çiçek Deniz
Gülber İleri (Kerem Karakteri)
Belçim Bilgin
Gül Onat
Metin Çekmez
Hakan Meriçliler
Anıl Altan
Goncagül Sunar
Songül Öden

Labels: ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.