işte Benim Stilim 18 Mayıs izle Son !! 18.05.2015 #isteBenimstilim #isteBenimstilim


İşte Benim Stilim 18 Mayıs özeti: İşte Benim Stilim canlı yayında son bölüm fulll izle, 14.05.2015 Perşembe tv8 canlı yayın hd izle, seyret! Eleme gecesi önce İşte Benim Stilim son bölüm izle, İşte Benim Stilim Tv8 canlı yayın donmadan izle, İşte Benim Stilim 14 Mayıs 2015 Perşembe, İşte Benim Stilim programı 3.Sezon Bölümünde Kimler koruma altında olacak? İşte Benim Stilim seyret….

işte Benim stilim 18 Mayıs izle,işte Benim Stilim Yeni Bölüm izle,işte Benim Stilim Son Bölüm izle,işte Benim Stilim 18.05.2015 izle,işte Benim Stilim Son Bölüm Tek Parça izle,işte Benim Stilim izle 18 Mayıs 2015 Tv8,işte Benim Stilim 18 Mayıs 2015 izle

işte Benim Stilim” de yeni yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek, günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışacak. Nerede nasıl giyilir? en fazla ben bilirim iddiasında bulunan birbirinden renkli yarışmacılar, her hafta elenmemek için kıyasıya yarışacak. Yarışmacılar her hafta kendilerine verilecek ödül ile haftanın konseptine en uygun kıyafetleri bulup almaya çalışırken, ekran karşısındakilere doğru giyinebilmenin tüyolarını vermeye devam edecekler.

Her hafta en popüler şarkıcıların konuk olacağı “işte Benim Stilim ”de konuklar şarkılarını seslendirirken, yarışmacılar, podyumda yürüyecekler. Nur Yerlitaş, ivana sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve öykü Serter’le “işte Benim Stilim” hafta içi her gün TV8’de!Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.