İki Dünya Arasında 650. Bölüm izle Tek Parça Son !! 29 Mayıs 2015


İki Dünya arasında 650. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada en çok fenomeni olan türk dizileri içinde geldiği için İki Dünya Arasında tv dizisini sizler için detaylı inceledik. İki Dünya Arasında 650. bölümü ile 29-05-2015 tarihinde seyircisini televizyon karşısına kitleyecek her daim böyle olur.

İki Dünya Arasında 650. Bölüm Tek Parça izle 29-05-2015,İki Dünya Arasında 650. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 650. Bölüm internetten seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 650. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 650. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 650. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 650. Bölüm Youtube izle,İki Dünya Arasında 650. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 650. Bölüm izle

Arama sitelerinde genellikle sorgulanan araştırmalar bu şekilde olur İki Dünya Arasında 650. bölüm full hd İki Dünya Arasında dizisi bu bölümde epey bir iddialı sahneler olacak.

yeni bölüm ilk fragmanı epey bir kaliteli belli ediyor kendini İki Dünya Arasında geçtiğimiz hafta ki bölümüyle epey bir ses getirdi. Fenomeni her hafta artan Televizyon dizisi İki Dünya Arasında 650. bölümüyle 29-05-2015 ardından da eski sevenlerine merhaba diyecek. Sizde seyrettikten sonra bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.