Herşey dahil 14 Mayıs izle Son Bölüm !! #HerseyDahil


Herşey Dahil 14 Mayıs özeti: Show Tv\`nin sevilen Programı Herşey Dahil Bomba gibi Bir Bölüm ile izleyenleri Ekran Başına Kitlemeye Devam Ediyor Cağla şikel ile Alişan\`ın Sunduğu Herşey Dahil Adlı Program Sizlerle Buluşmaya Devam ediyor Bölüm Yayınlandıktan hemen Sonra Sizlerle iyi Seyirler....

Herşey Dahil 14 Mayıs izle,Herşey Dahil izle 14 Mayıs 2015 Show Tv,Herşey dahil Son Bölüm izle,Herşey dahil Yeni Bölüm izle,Herşey Dahil 14 Mayıs 2015 izle

Hafta içi her gün canlı yayında izlediğimiz çağla şikel ve Alişan’ınbu günki konukları kim? Güne mükemmel biçimde başlayan Müzik Dans, eğlence ile izleyenleri ekrana kilitleyen çağla şikel ve Alişan Shoew Tv’de diri yayında izle.
çağla şikel kimdir?

çağla şikel 2 Ocak 1979, istanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.
çağla şikel, eğitim hayatına istanbul’da 1985 – 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar ilkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren istanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimi almıştır. ilkokulu bitirdikten sonra 1990 – 1993 yılları içinde Mimar Sinan üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda rüştiye eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları içinde Mimar Sinan üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda idadi öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.
çağla şikel 1996 yılında “Odessia” adlı Sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı şeysel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli ( Europe’s Queen Of Beauty ) ödülünü aldı.
1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, çin, Rusya, Yunanistan, isviçre ve Mısır’da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde oynadı.
çağla şikel yaklaşık 4 yıl pop şarkıcısı Emre Altuğ ile beraber kaldı. çift on Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie’de evlenip, 18 Aralık 2008’de ilk bebeğine gebe olduğunu açıklamıştır. ama ne yazık ki tıpkı hafta aniden rahatsızlanarak bebeğini düşürdüğünü öğrendi. 31 Ekim’de bir erkek (kuzey Altuğ) çocuğu dünyaya getirmiştir.
Alişan kimdir?
Eğitimini aldığı fakat, uzunca bir süredir fasıla verdiği baleye, tam 16 sene sonra, ‘ 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali ‘nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla, “Bach Alla Turca” adlı bale eseriyle, on-11 Ağustos 2013 tarihlerinde sahne alarak, arka dönmüştür
Alişan (Gerçek ismi; Serkan Burak Tektaş) (d. 19 Haziran 1976 Beyoğlu, istanbul), Türk şarkıcı
istanbul’un Beyoğlu ilçesinin şişhane semtinde dünyaya geldi. Aslen Bingöl’lüdür. Sırasıyla Kuvay-ı Milliye ilkokulunu, hususi şişli Koleji ortaokulunu, hususi Evrim Lisesini bitirdi.
çok istemesine karşın Latin Dansları Okulu imtihanlarını 1 puanla kaybedip pilot olamadı ve i.T.ü Konservatuvar bölümünü kazandı. Müzik hayatının yoğunluğundan üç. Sınıfın sonunda devamsızlık yüzünden okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Müzik piyasasına atılana kadar ismi Serkan Burak’tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi yönünden anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, ibrahim Tatlıses’in “Sabuha”, izzet Altınmeşe’nin “Maden Dağı” adlı türkülerini ezbere okurdu.
mektep yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişan’a türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi bitirene dek sürdü. idadi 1. sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. lakin bunu, gerçek bir kaset çalışması şekilde kabul etmiyor. ilk albümü ‘Derdo – Elazığ’ın Güzelleri’ albümünü 1991 yılında çıkartmıştır. Aşık Oldum’u 18 Nisan 1996 tarihinde Kral Müzik etiketiyle sektöre çıkardı. Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu sebebi ile keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın başka ortağı Mahsun Kırmızıgül’ün de desteğiyle ikinci albümü ‘Sana Bir şey Olmasın’ı 25 Ekim 1997’de tüketicilere çıkardı.
Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. 1998 yılında Aynalı Tahir adlı diziyle Televizyon dünyasında yepyeni bir devre imzasını attı. üçüncü albümü ‘var Ya’yı 13 şubat 1999’da Prestij Müzik etiketiyle tüketicilere çıkardı. Bu albümle müzik piyasasındaki yerini perçinledi. tıpkı yıl Kurt Kapanı dizisiyle gene adından çok aşırı söz ettirdi.
HERşEY DAHiL VE SHOW TV diri YAYıNı içiN TıKLAYıNıZ
çağla şikel ve Alişan’ın renkli sunumuyla Her şey Dahil Show Tv ekranlarında olmaya devam ediyor.
Her şey Dahil proğram’ı internetten nasıl izleyebilirim? Her şey Dahil’in bu günki konukları kimler? Her şey Dahil proğram’ı bittikten sonra yayın tekrarını takip edebilirmiyim bunun gibi soruların tüm cevabı tabiî ki yayın kanalı Show Tv’de. Her şey Dahil’de bu gün Fehmi Dalsaldı ‘Güllüm Show’ ile günün konuğuyla ilgili yaptığı sokak röportajlarında izleyicilere gülünç ve eğlenceli anlar tanık olacaksınız.
PROğRAM ismi: HER şEY DAHiL
SUNUCULARı: çAğLA şiKEL 

kelime sayısı: 552

Labels: , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.