Elif 182. Bölüm izle Yeni Bölüm Tek Parça Son !! 28 Mayıs 2015 #Elif


Elif 182. Bölüm Özeti: Son Zamanlarda Baya izlenmeye başlayan Dizi Elif 182. Bölüm ile Fanlarını Baya Duygulandıracağı Gözüküyor.Gerçekten Sevilerek izlenen Dizi Elif 28 Mayıs 2015'te Kanal 7'nin Fenomen Dizisi Haline Gelmiştir.Bakalım Yeni Bölüm'de Neler Olacak?

Elif 182. Bölüm izle,Elif 182. Bölüm Full Hd Online izle,Elif Son Bölüm izle,Elif 182. Bölüm Tek Parça izle,Elif Yeni Bölüm izle,Elif 28.05.2015 izle,Elif 182. Bolum izle

İlgiyle izlenen dizi Elif’te bu akşam Zeynep ve Selim’in evlilik kararı herkes üzerinde şok etkisi yapmıştır. Aliye ise bu evliliğe mani olmak için adım atar. Öte yandan Arzu, sahip olduklarını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalır. Melek, Veysel’le geçirdiği zor yıllardan sonra, hayatında yeni bir sayfa açmaya çalışır. 

Selim ve Zeynep, aldıkları evlilik kararını herkese duyurduklarında, Aliye’nin bu durum karşısında attığı adım herkesi tedirgin eder. Öte yandan Emiroğlu soyadını kaybetme korkusu ise tehdit altında olan Arzu’yu çılgına çevirir. Aliye, geçmişindeki sırları ona hatırlatan kişiyle yüz yüze gelecek midir?

Labels: , , , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.