Aşkın Bedeli 378. Bolum izle Tam Bölüm !! 15 Mayıs 2015 #AskınBedeli


Aşkın Bedeli 378. Bölüm Özeti: Gülanara Yaman’la ilgili sıkıntılarından kurtulamıyor. Kudret’in hikayesine güvenmeyen Poyraz, hemen araştırmalarına başlamıştır. Babasıyla ilgili kafası karışık olan Sedef, Poyraz’ın Kudret’e önyargılı davranmasından rahatsızdır. Hikmet ise Kudret’in büyük önem verdiği Emine’yi de cezaevinden kaçırtmaya karar vermiştir.

Aşkın Bedeli 378. Bolum izle,Aşkın Bedeli 378. Bolum Full Hd Online izle,Aşkın Bedeli 378. Bölüm izle,Aşkın Bedeli  15 Mayıs izle,Aşkın Bedeli Son Bölüm izle,Aşkın Bedeli 378. Bölüm Tek Parça izle

 buyruk ve Gülnara’nın eve dönüşü Rüstem’in Urfa’daki ağalarla barışmasını sağlamıştır. bütün iyi gelişmelere rağmen Gülanara Yaman’la ilgili problemlerinden kurtulamamıştır. Haydar’ın şehirdışına gidişiyle, Elmas Oğuzerlerin evinde kalma fırsatını kaçırmak istemez. Elmas, Betül ve Zehra’nın tıpkı evin içinde geçinmeleri pek mümkün değildir.

Sedef, Kudret’in karısı Nagehan’la tanışmak için kaldıkları otele gider. fakat babasının bu döküntü otelde kalmasına gönlü razı gelmez. Poyraz ise Kudret’lerin onlarla aynı evde kalması için henüz erken olduğunu düşünmektedir. Yaman’ın Diyar’a karşı davranışları Emir’i kızdırmaktadır. Gülnara ise Yaman’ın ahlaksız teklifiyle zor halde kalmıştır. şimal’e destek vermeye karar sağlayan Betül, Sedef’le aralarını düzeltmesi için Hayriye’ye görüşür. Bu sırada Hayriye’ye gelen süpriz bir ziyaretçi ise Hayriye’nin yüzünü güldürür.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.