Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm izle Yeni Bölüm Son !! 24 Mayıs 2015 #AcilAskAraniyor


Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Özeti: Nisan, Ayla’nın yönlendirmesiyle, Sinan’ı Abidin’le kıskandırma oyununa tam gaz devam ediyor.

Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Hemen izle 24-05-2015,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Takılmadan izle,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Full seyret,Acil Aşk Aranıyor son bolum izle,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Takılmadan izle,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Takılmadan izle,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Tek Parça HD izle,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm Hemen izle,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm izle ,Acil Aşk Aranıyor 11. Bölüm izle

Nisan ve Sinan, asansörün çalışmasıyla mahsur kalmaktan kurtulurlar. Bu sırada Nisan, her ne kadar Sinan’dan etkilense bile, Ayla’nın yönlendirmesiyle Abidin’le kıskandırma oyununa tam gaz devam eder. Nisan, Abidin’le sevgili olmadığının ortaya çıkmaması için akla karayı seçerken, Sinan iyiden iyiye Nisan’ı kıskanmaya başlayacaktır.

Ayla ve Berzan birbirine karşı son derece tavırlıdır. ikisi de arka adım atmaz ve karşılıklı inatlaşmaları suların bir çeşitli durulmamasına neden olur. Aralarındaki bu gerilim devam ederken bir hastayla, beraber ilgilenmek zorunda kalmaları ikiliyi istemeden de olsa bir araya getirecektir.
Hastaneye uykusuzluk şikayetiyle gelen ihtiyar bir adam, uyurgezer çıkınca Nisan’a zor anlar yaşatır. Dedenin ortadan kayboluşu Nisan’ı yalancı niteliğine düşürürken, Sinan’ı çileden çıkartacak, ikili menfaatlerini yine bir tartışmanın arasında bulacaktır.

Konusu :
Show Tv ekranlarında yakında başlayacak olan Acil Aşk Aranıyor dizisinin konusu eğlenceli bir aşk hikayesi üzerine.

Mahalleye taşınması bir sürü olay ve sakarlıklarla olan kızın gönlünü yavaş yavaş mahalle sakini olan doktora kaptırmasını ve aralarında geçen eğlenceli aşkı konu alıyor.

ACİL AŞK ARANIYOR DİZİSİ OYUNCULARI

Yakında başlayacak olan Acil Aşk Aranıyor dizisi oyuncu kadrosu ise usat ve başarılı isimlerden oluşmakta. Baş rollerinde Serhat Teoman ve Duygu Yetiş var.

Serhat Teoman

Duygu Yetiş

Rojda Demirer

dizi,acil aşk aranıyor dizisi,acil aşk aranıyor dizisi oyuncuları,acil aşk aranıyor dizisi konusu,acil aşk aranıyor nerede çekiliyor,acil aşk aranıyor dizisi ne zaman başlıyor.acil aşk aranıyor dizi konusu,acil aşk aranıyor dizi fotoğrafları,acil aşk aranıyor,show tv yeni dizisi,acil servis dizisi acil aşk aranıyor dizisi mi oldu,acil ask aranıyor dizisi show tv

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.