Yılanların Öcü 32. Bölüm izle Tek Parça 22 Nisan 2015 #YılanlarınOcu


Yılanların Öcü 32. Bölüm Özeti: Yılanların Öcü’nün Çarşamba akşamı Show TV’de ekrana gelecek yeni bölümünde; Fatma, Hatçe ve Bayram’ı birlikte görünce yıkılmıştır. Bayram ise Fatma’nın neden Haceli ile evlendiğini mutlaka öğrenmeye niyetlidir. Üstüne üstlük Kamuran da Fatma’yı geri istemektedir ve bunun için Fatma’nın gözünü tekrar korkutabilecek midir?

Yılanların Öcü 32. Bölüm Tek Parça izle 22-04-2015,Yılanların Öcü 32. Bölüm Youtube izle,Yılanların Öcü 32. Bölüm Full seyret,Yılanların Öcü son bolum izle,Yılanların Öcü 32. Bölüm Full izle,Yılanların Öcü 32. Bölüm Tek Parça izle,Yılanların Öcü 32. Bölüm Youtube izle,Yılanların Öcü 32. Bölüm Takılmadan izle,Yılanların Öcü 32. Bölüm izle ,Yılanların Öcü 32. Bölüm izle

 Remziye ve Şerife cephesinde ise işler iyice karışmaktadır. Bayram, Fatma ile konuşur. Fatma, artık Haceli’nin karısı olduğunu ve peşini bırakmasını isteyip rest çeker. Bayram, Hatçe ile ilgili bir karar vermek zorundadır… Ancak Mahmure öyle bir şey öğrenir ki planlar yine bozulur, bu durum olayların gidişatını bambaşka bir şekilde etkileyecektir.
Yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği Yılanların Öcü’nün güçlü oyuncu kadrosunda; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı,  Rüçhan Çalışkur  Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Aycan Koptur ve Gözde Çığacı rol alıyor.

Sanal alemde çok fazla paylaşılan diziler içinde geldiğinden dolayı Yılanların Öcü televizyon dizisini sizler için etraflıca sorguladık. Yılanların Öcü 32. bölümüyle 22-04-2015 tarihinde sevenlerini televizyon başına kitleyecek hep böyle olur. yahoo'da genelde girilen arama kelimeleri bu şekilde olur Yılanların Öcü 32. bölüm ücretsiz Yılanların Öcü de bu bölümde epeyce güzel olacak.

bu hafta yeni fragmanı epey bir güzel geldi. Yılanların Öcü en son bölümde oldukça ses getirdi. Fenomeni her hafta artan Televizyon dizisi Yılanların Öcü 32. bölüm 22-04-2015 ardından da yeni seyircilerine doyumsuz anlar yaşatacak Sizde seyrettikten sonra bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Konusu :
Irazca kocası Karaş Ali öldükten sonra oğlu ve kızı ile yaşamaya başlar. Oğlu Kara Bayram askere gitmiştir. Bayram askerde bir yangın anonsu ile gittiği evde Fatma ve kardeşi Ömer'i kurtarır. Ancak anne ve babaları yangında ölür. Bayram görevi gereği bir süre Fatma'nın yakınlarında olur. Bu sırada ona aşık olur. Tezkeresini aldığı gün Fatma'ya gider, aşkını ilan edip onu yanında götürmek istediğini söyleyecektir. Ancak Fatma ve kardeşi çoktan gitmiştir.
Bayram köyüne döner. Annesi onun için bir gelin namzeti bulmuştur: Zahide. Ancak Bayram Zahide'yi kardeşi gibi görür ve evlenmek istemez. Annesi bu konuda ısrarcıdır. Bu arada köyün zengin ağası Necip Bey'in yanında çalışan kahya Hüsnü, Fatma ve Ömer'in amcasıdır. Hüsnü ve kardeşi yıllar önce küsmüştür ancak çocuklar gidecek kimseleri olmadığı için onun yanına, Bayram'ın köyüne gelirler. Hüsnü'nün karısı ve kızı bu durumdan hoşnut değildir. Bu arada Zahide'nin abisi Deli olarak anılan Haceli Fatma'yı görmüş ve aşık olmuştur.
Bayram Zahide ile evlenecek mi... Fatma ve Ömer'in durumu ne olacak... Fatma Haceli ile evlenecek mi... Bayram aşık olduğu Fatma'yı, yani aralarının iyi olmadığı Hüsnü'nün yeğenini karısı yapabilecek mi... Necip Bey'in konağında neler yaşanacak... Nesrin ölecek mi... Kamuran ve Şerife bir araya gelecek mi...

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.