Karagül 79. Bölüm izle Tek Parça !! 10 Nisan 2015 #Karagül


Karagül 79. Bölüm Özeti:  Karagül yeni bölümü herkesi ekrana kilitleyecek. Ekranların sevilen dizisi Karagül 79. bölümü ile 10 Nisan Cuma akşamı Fox Tv ekranında..

Karagül 79. Bölüm Takılmadan izle 10-04-2015,Karagül 79. Bölüm Tek Parça HD izle,Karagül 79. Bölüm Hemen seyret,Karagül son bolum izle,Karagül 79. Bölüm internetten izle,Karagül 79. Bölüm Donmadan izle,Karagül 79. Bölüm Full Tek Parça izle,Karagül 79. Bölüm Takılmadan izle,Karagül 79. Bölüm izle ,Karagül 79. Bölüm izle
Kendal, Kadriye’nin yokluğunu fırsat bilerek Ebru ve kızları evden kovar. Kendal’ın çocuklara saldırması Ebru’yu çileden çıkarır. Kadriye, Kendal’a haddini bildirse de Ebru kez Kendal’a açıkça meydan okur. Kenan’ın konağa girmesiyle Kendal ilk şokunu yaşar. 
Oğuz, meslekten istifa etmiş olsa da Kendal’ın yakasından ellerini çekmez. Fırat’ın ölümü ile ilgili olarak yakaladığı ip ucunun peşine düşer. Oğuz’un bu hamlesi, Kendal’ın ayağına basar. Kendal artık öfkesinin son noktasına gelmiştir. Oğuz için şeytanın bile aklına gelmeyecek bir plan yapar ve Oğuz’un sonunu hazırlar. Kenan, Kendal’ın dilinden konuşarak, güvenini kazandıktan sonra, büyük bir aile yemeği düzenler

Online platformda en fazla aratılan diziler içinde olmasından dolayı Karagül televizyon dizisini ziyaretçilerimiz için detaylı inceledik. Karagül 79. bölüm 10-04-2015 tarihinde seyircisini tv başına kitleyecek her daim olduğu gibi. yahoo'da genel olarak sorgulanan araştırmalar bu şekliyledir Karagül 79. bölüm Hd izle Karagül de yeni bölüm baya hareketli sahneler olacak.

bu hafta fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Karagül geride bıraktığımız bölümüyle epey bir ses getirdi. Hayranı her hafta artan dizimiz Karagül 78. bölümü ile 10-04-2015 ardından da yeni ve eski sevenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Sizde seyrettikten sonra bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Konusu :
Karagül, başrollerinde Ece Uslu, Özcan Deniz, Mesut Akusta, Hilal Altınbilek ve Şerif Sezer'in olduğu, prodüksiyonu Avşar Film tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'nin FOX kanalında yayınlanan televizyon dizisidir. 29 Mart 2013 tarihinde yayınlanmaya başlanan dizi, ilk sezon finalini 14 Haziran 2013 akşamı yapmıştır. İkinci sezonu ise 20 Eylül 2013'te başlamış, 13 Haziran 2014'te sona ermiştir. Yayınlandığı ilk zamanlarda 3-4 gibi rating puanı alırken sonraki bölümlerde rating puanı 8'e kadar çıkmıştır. Erkan Birgören'in senaryosunu yazdığı diziyi Murat Saraçoğlu yönetmektedir. Dizi 3. sezona 19 Eylül Cuma 20.00'da başladı.
Elleri, yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle bir başına kalır.
Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor. Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.