İki Dünya Arasında 617. Bölüm izle Tek Parça 14 Nisan 2015


İki Dünya Arasında 617. Bolum İki Dünya Arasında 617. Bölüm Özeti: internete en fazla aranan diziler içinde gelmesi nedeniyle İki Dünya Arasında tv dizisini sizler için biraz araştırdık. İki Dünya Arasında 617. bölüm 14-04-2015 tarihinde fanlarını tv karşısına kitleyecek her zaman böyle olur. Arama motorlarında devamlı girilen aramalar şu şekildedir İki Dünya Arasında 617. bölüm full hd İki Dünya Arasında dizisi son bölüm oldukça güzel olacağına inanıyoruz.

son bölüm ilk fragmanı baya heyecanlı gözüküyor. İki Dünya Arasında en son bölümde oldukça ses getirdi. Seyircisi her daim yükselen dizimiz İki Dünya Arasında 617. bölüm 14-04-2015 akşamı eski seyircilerine merhaba diyecek. seyrettikten sonra bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

İki Dünya Arasında 617. Bölüm Youtube izle 14-04-2015,İki Dünya Arasında 617. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 617. Bölüm Takılmadan seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 617. Bölüm Youtube izle,İki Dünya Arasında 617. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 617. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 617. Bölüm Full Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 617. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 617. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.