Aşkın Bedeli 359. Bölüm izle Tek Parça Son !! 20 Nisan 2015


Aşkın Bedeli 359. Bölüm Özeti: Poyraz'ın Bir Anda Şimal'in Evine Yaptığı Baskın ile Artık Planları Değiştirmek Zorunda Kalan Rüstem Ağa Şimdi Neler Yapacağı Merak Konusu Öte Yandan Gülnar'anın Pavyonda Çalışması Emir'i Çok Üzmeye Başlaması Emir'in Yapacağı Yanlıştan Korkar Gülnara.Aşkın Bedeli Yeni Bölüm'de Olacaklar Şimdiden Merak Konusu?

Aşkın Bedeli 359. Bölüm Donmadan izle 20-04-2015,Aşkın Bedeli 359. Bölüm Youtube izle,Aşkın Bedeli 359. Bölüm Full Tek Parça seyret,Aşkın Bedeli son bolum izle,Aşkın Bedeli 359. Bölüm Full Tek Parça izle,Aşkın Bedeli 359. Bölüm Full Hd izle,Aşkın Bedeli 359. Bölüm Tek Parça izle,Aşkın Bedeli 359. Bölüm Full izle,Aşkın Bedeli 359. Bölüm izle ,Aşkın Bedeli 359. Bölüm izle

Poyraz, Oğuzerler ile Hikmet arasındaki bağlantıyı sonunda çözüyor. Poyraz’la ikinci bahar yaşayan Sedef, güzel bir sürprizle uyanır. Betül’ün Sedef’ten hesap sormak için eve gelişi ise herkesin tadını kaçırır. Hikmet’in sakladığı bir şeyler olduğunu fark eden Poyraz, Oğuzerler ile Hikmet arasındaki bağlantıyı sonunda çözmüştür.

 Emir, ilk altın nakliyatını gerçekleştirken işler beklediğinden de hızlı gelişmektedir. Gülnara, Sedef’ten aldığı parayı Veysel’e götürerek başındaki beladan kurtulmayı ümit etmektedir. Hayriye ise Gülnara’nın durumunu öğrenince onu yalnız bırakmaz.

Konusu :
Aşkın Bedeli dizisi kaçta? Aşkın Bedeli dizisi oyuncuları kimler? Aşkın Bedeli dizisi hangi kanalda? Kısaca sizlere Aşkın Bedeli dizisi hakkında bilgiler vereceğiz. Hafta için her gün Star TV kanalında yayınlanan Aşkın Bedeli dizisi hem sabah erken saatlerde hemde öğlen sonu olmak üzere günde iki defa yayınlanıyor.
Dizi oyuncuları hakkında bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En alt kısımda Aşkın Bedeli dizisi oyuncuları yer almaktadır. Oyuncuların gerçek isimleri ve oynadıkları karakterin isimleri karşılıklı olarak yazılmıştır.
Dizinin Konusu: Aşkın Bedeli dizisi büyük aşkların yaşandığı, sevenlerin birbirleriyle kavuşmasının zor olduğu ve kavuşanların mutluluklarında engeller yaşadığı bir aşk çemberini konu alıyor. Dizide aşk ve intikam yoğun şekilde yer alıyor.Sedef ile Poyraz arasında yaşanan büyük aşk engellerden bir türlü kurtulamıyor.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.