Ütopya 25 Haziran izle 2015 Tek Parça Full Hd 25.06.2015 #Ütopya


Ütopya 25 Haziran Özeti: Yine izleyenlere Güzel Anlar Yaşatan Program Ütopya Baya gerilim Dolu Anlar ile 25 Haziran 2015'te Tv8'de izleyenleri ile Buluşmaya Devam ediyor.Bakalım Yeni Bölüm'de Daha Neler Olacak?

Ütopya 25 Haziran 2015 Tek Parça izle,Ütopya Yeni Bölüm izle,Ütopya 25.06.2015 izle,Ütopya 25 Haziran izle,Ütopya Son Bölüm izle,Ütopya Panorama Full 25 Haziran izle

Geçtiğimiz günlerde halkın huzuruna çıkan 3 adaydan Burcu ve Dilay isimlerindeki yarışmacı adayları oylamayı önde bitirerek Ütopya'ya giriş yapabilme hakkı kazandılar. Burcu ve Dilay bir süre yarışmacılarla zaman geçirdikten sonra bir kez daha oylamaya çıkacaklar. Bu sefer de onlar için oyu kullanacak kişiler Ütopya halkı olacak.

 Oylamada daha fazla oy alan aday Ütopya yarışmacısı olarak yarışmaya devam ederken, az oy alan aday ise Ütopya'ya ve hayallerine veda edecek. Eğer oylamada eşitlik sağlanırsa adaylar bir kez daha halkın huzuruna çıkacak.

Labels: , , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.