Sungurlar 35. Bölüm izle Tek Parça Son Bölüm !! Yeni Sezon #Sungurlar


Sungurlar 35. Bölüm Özeti: Samanyolu Tv'nin Yeni Sezon Dizisi Sungurlar 35. Bölüm ile Büyük sevinçler Ve Üzüntüler üst Üste Yaşanmaya Başalr Kız Kardeşini Kıramayan Serdar Naza ile Evlenmeye Karar Verir Fakat Bunu Öğrenen Meryem Kahrolur.Yeni Bölüm'de Daha Neler Olacak ?

Sungurlar 35. Bölüm izle,Sungurlar Yeni Sezon izle,Sungurlar 35. Bölüm Tek Parça izle,Sungurlar 35. Bölüm Youtubeden izle,Sungurlar Son Bölüm izle,Sungurlar 35. Bolum izle,Sungurlar 35. Bölüm Fragmanı izle

Öte Yandan Artık Sungurlar Timin'de Duramayacağını Anlayan Meryem istifasını Verip.Silahinı Karargaha Teslim eder.Naza ise Düğün'ün Sevincini Ve Heyecanını Yaşarken Meryem Kendi Kendini Kahreder.Cordon ile Doktor Torpilli'ninde Nikahta Sevdiği Kızın dedesinden Destur Alarak Onlarıda Sözlendiriyor.

Fakat Doktor ise Cordon'a Hazırladığı Tuzak ise Daha Eğlenceli Olacak Gibi Gözüküyor.Ama Daha Kötüsü Nikah işleri Yapılırken Onlara Yapılan Suikast Düğünü Mahfeder Ve Herkesi Kurşuna Dizmeye Başlar.Bu Suikastı Gerçekleştiren Kimdir Merak Konusu?

Labels: , , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.