Küçük Gelin 82. Bolum izle Son !! 14 Haziran 2015 #KüçükGelin


Küçük Gelin 82. Bölüm Özeti: Ali'yi Fırat Bilen Devran Silahı Ali'nin Eline Tutuşturur Ve Oradan Uzaklaşır Bunu Bir Türlü Kabullenmek istemeyen Melek Kahrından Mahfolur.Acaba Gerçekten Azad'ı Öldürdümü Devran Gerçekten Çok Heyecanlı Bir Bölüm ile Küçük Gelin Bu Akşam Samanyolu Tv'de Sizlerle....

Küçük Gelin 82. Bölüm Tek Parça izle 07-06-2015,Küçük Gelin 82. Bölüm Full Tek Parça izle,Küçük Gelin 82. Bölüm Full seyret,Küçük Gelin son bolum izle,Küçük Gelin 82. Bölüm Donmadan izle,Küçük Gelin 82. Bölüm Youtube izle,Küçük Gelin 82. Bölüm Donmadan izle,Küçük Gelin 82. Bölüm Full Hd izle,Küçük Gelin 82. Bölüm izle ,Küçük Gelin 82. Bölüm izle

Büyük acı yaşayan Zümrüt, onları kovmak ister ancak tüm mal varlığının Devran’ın üzerine geçtiğini öğrenince şok yaşar. Konakta kalmak için artık hiçbir nedeni kalmayan Melek, Zehra ile buralardan gitmeye hazırlanır. Bebeği ve annesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalan Zehra’nın sürpriz kararı ise herkesi şaşırtır.

bu hafta yeni fragmanı baya hareketli gözüküyor. Küçük Gelin geçen bölümüyle baya yankı uyandırdı. Hayranı her hafta artan dizi Küçük Gelin 82. bölümü ile 07-06-2015 tarihinde yeni ve eski sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak seyrettikten sonra bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Konusu :
Zehra henüz 14 yaşında küçük bir kızdır. Bir aşiret ağasının konağına berdel olarak verilir. Küçük kız bir anda küçük gelin oluverir. bu hayattan kurtulmaya karar verir ve öğretmeni ile Azad'ın yardımlarıyla konaktan kaçar. Devran küçük gelinin peşine düşüp onu yakalar ve konağa getirir. Gelenek ve törelere göre küçük gelin ölmelidir. Kendisini asması için bir odaya kapatılır ve ip asılır. Ancak Zehra kendini asamaz.
Devran küçük gelini ve babasını alıp göle götürür. Zehra'nın ayağına bidon bağlar ve babasından onu göle atmasını ister. Babası silah zoru ile kızı göle atar. O sırada oradan geçen Azad suya atlar ve Zehra'yı kurtarır. Onu Mercan'ın evine götürür. Bir süre sonra Zehra iyileşir. Ferman küçük gelini konağa getirir. Nujin ana onu affeder ama kimseyle görüşmesine izin vermez, merdivenin altındaki odaya kilitler.
Samanyolu TV, çocuk yaşta evlendirilenlerin dramını, yeni dizisi “Küçük Gelin”le gündeme getirmeye hazırlanıyor.
Dizide, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramı anlatılıyor.
Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına ‘berdel’ olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.Çekimleri Malatya’da gerçekleşecek olan ve proje koordinatörlüğünü Murat Keskin’in üstlendiği “Küçük Gelin”, Ağustos’ta Samanyolu TV’de yayınlanacak.

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.