İki Dünya Arasında 639. Bölüm izle Yeni Online izle !! 14 Mayıs 2015


İki Dünya Arasında 639. Bolumiki Dünya Arasında 639. Bölüm Özeti: Sanal alemde çok fazla fenomeni olan dizilerimiz içerisinde olmasından dolayı İki Dünya Arasında tv dizisini üyelerimiz için biraz inceledik. İki Dünya Arasında 639. bölüm 14-05-2015 akşamı hayranlarını televizyon karşısına kitleyecek her zaman yaptığı gibi. Arama sitelerinde sürekli yapılan aramalar şu şekilde olmaktadır İki Dünya Arasında 639. bölüm Full izle İki Dünya Arasında dizisinde yeni bölüm epey bir heyecanlı olacak.

bu hafta yeni fragmanı oldukça güzel geldi. İki Dünya Arasında bir önceki bölümde baya ses Getirmişti. Hayranı Sürekli artan yerli dizi İki Dünya Arasında 639. bölümü ile 14-05-2015 tarihinde eski seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

İki Dünya Arasında 639. Bölüm Full izle 14-05-2015,İki Dünya Arasında 639. Bölüm Donmadan izle,İki Dünya Arasında 639. Bölüm Full Tek Parça seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 639. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 639. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 639. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 639. Bölüm Donmadan izle,İki Dünya Arasında 639. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 639. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.