Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bolum izle Tek Parça 7 Nisan 2015


Kaderimin Yazıldığı Gün 24. BolumKaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Özeti: Online platformda bir hayli paylaşılan yerli diziler arasında geldiği için Kaderimin Yazıldığı Gün televizyon dizisini sizin için bir hayli sorguladık. Kaderimin Yazıldığı Gün 24. bölüm 07-04-2015 akşamı hayranlarını televizyon karşısına kitleyecek daima böyle olur. Arama sitelerinde genelde yapılan aramalar bu şekliyledir Kaderimin Yazıldığı Gün 24. bölüm Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde yeni bölüm oldukça ilginç sahneler olacak.

bu hafta yeni fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Kaderimin Yazıldığı Gün bir önceki bölümüyle bir hayli yankı uyandırdı. Fenomeni devamlı artan dizimiz Kaderimin Yazıldığı Gün 24. bölümüyle 07-04-2015 tarihinde yeni sevenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Sizde seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Youtube izle 07-04-2015,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Donmadan izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Takılmadan seyret,Kaderimin Yazıldığı Gün son bolum izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Full Tek Parça izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm internetten izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Full izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Youtube izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm izle ,Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm izle

Konusu : Star TV Yeni Dizilerinden Kaderimin Yazıldığı Gün 14 Ekim 2014 Saat 20:30’da Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor. Ulaş İnanç’ın Yöneteceği Dizide Birbirinden Ünlü Oyuncular Rol Alacak. Özcan Deniz’in Bölüm Başı 96 Bin TL Alacağı Konuşulan Dizide Taşıyıcı Annelik Konusu Anlatılacak. Dizide Tarım İşçisi Genç Bir Kız ile Antakyalı Varlıklı çiftçi ailelerinden Yörükhan Ailesinin Kesişen Yolları ve Fırtınalı Hikayesi Anlatılıyor.
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Antakya’da Çekiliyor. Çocuğu Olmayan Bir Çift Çocuk Sahibi Olabilmek İçin Her Şeyi Göze Almıştır. Hatice Şendil Güçlü Kadın Dila Hanım Karakterindeki Başarısından Sonra Şimdi Masun Bir Genç Kız Elif Rolüyle İzleyici Karşısına Çıkıyor.
Özcan Deniz Yörükhan Ailesinden Kahraman Yörükhan Rolünde:
Yörükhan Ailesinin En Güçlü Ferdi. Babasının Yaşlanması Üzerine Yönetimi Devralmış, Karısı Defneyle Mutlu Bir Evliliği Olan, Karısının Çocuk İsteğine Cevap Verememiş, Ama Baba Olmak İçin Can Atan Biri.
Begüm Kütük Özcan Denizin Eşi Defne Rolünde:
Özcan Denizin Karısı Rolünde. Yıllar Önce Bir Trafik Kazası Geçirir Ve Çocuğunu Düşürür, Artık Bir Daha Anne Olamayacaktır. Çocuk Sahibi Olmak İçin Her Şeyi Yapamaya Hazırdır.
Hatice Şendil Sıradan Bir Tarım İşçisi Ailenin Kızı Elif Rolünde (Hatice Şendil Dizi İçin Tam 10 Kilo Verdi):
Antakya’da Tarım İşçisi Bir Ailenin Güzel Kızı. Ailesi Onu Maksut’la Evlendirmek İster Ancak Elif Kabul Etmez. Elif Kendisi Asla Düşünemeyeceği Olayların İçinde Bulacak, Kader Ağlarını Elif’in Üzerine Örecek.
Gülber İleri Kerem Rolünde:
Özcan Denizin Canlandırdığı Kahraman Karakterinin Ablası Meryem’in Oğlu Rolünde.Dayısı Kahraman’ın Sözünden Çıkmayan, Güzel Elif’e Olan Aşkı Onu Biricik Dayısıyla Karşı Karşıya Getirecek.
Dizinin Kadrosuna Son Olarak Yasak Dizisinde Rol Alan Gürbey İleri Dahil Oldu, Gülbey İleri Dizide Özcan Deniz’in Yeğeni Rolüyle Karşımıza Gelecek. Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde İki Kadın Arasında Kalmış Bir Adamı Canlandıracak.
Kaderimin Yazıldığı Gün Oyuncuları:
Özcan Deniz (Kahraman Yörükhan Karakteri)
Begün Kütük (Özcan Denizin Eşi Defne Karakteri)
Hatice Şendil (Elif Karakteri)
Dilan Çiçek Deniz
Gülber İleri (Kerem Karakteri)
Belçim Bilgin
Gül Onat
Metin Çekmez
Hakan Meriçliler
Anıl Altan
Goncagül Sunar
Songül Öden

Labels: , ,Leave A Comment:

Toplistler

Eğlence ve Komedi Siteleri Гласувай за мен в BGTop100.com Yatp.Org Dizin Sitesi toplist Topliste Grafikdream Vote for this Site @ Marsuhuba`s Topliste Power-Regenbogen TOP-XL arts-allerlei Gratis Billig Kostenlos Top 100 TOP-XL Stureplan Topp 100 Top Jewelry Sites Top Wallpaper Sites Top Watch Sites PARTY-BIBER Top Liste Hier gehts zur neuen Topliste Entertainment Blogs
blog links Site Ekle top sites
top sites Site Ekle Hit Toplist Toplist COOL LİSTEM TOPlist TOPlist akdizii.blogspot.com Site Analizi
Blogger tarafından desteklenmektedir.